Riccardi Andrea: в інтернеті

Riccardi Andrea: в соціальних мережах

Riccardi Andrea: огляд преси

change language
ви знаходитесь в: home - НОВИНИ newsletterlink

Support the Community

  
Лютий 23 2010

Повідомлення для преси - Дарфур: підпис про припинення вогню між повстанцями JEM’у та урядом у Хартумі. Радість Спільноти Св. Егідія та її роль.

 
версія для друку

Спільнота Св. Егідія цілком задоволена укладанням угоди про припинення вогню "Framework and Ceasefire Agreement",  яку уряд Судану та головна група повстанців Дарфуру, "Justice and Equaliìty Movement" (JEM,"Рух за справедливість і рівність"), скріпили своїми підписами сьогодні ввечері о 20.50 (за українським часом) в столиці Катару місті Доха. До 15 березня сторони мають досягнути остаточної угоди.
 
Спільнота Св. Егідія, яка від 2003 року працювала над пошуком мирного розв’язання конфлікту в Дарфурі й брала активну участь у переговорах, які велися в Доха, вважає, що цей крок є вирішальним у напрямку до встановлення повного й стабільного миру для цивільного населення, яке протягом цих років дуже страждало від жорстокого конфлікту, не будучи за нього відповідальним.
 
Спільнота Св. Егідія вітає сторони, разом з урядом Катару та досягнутим спільним посередництвом Африканський Союз – ООН, та користується нагодою, щоб наголосити на духові співпраці, проявленому в ці останні місяці під час зустрічей, на яких Спільнота брала участь. Досягнення угоди – це подальше свідчення того, наскільки ефективні результати можуть принести об’єднанні зусилля державних і недержавних установ. 
 
У цьому духові Спільнота Св. Егідія продовжує працювати, щоб також й інші повстанські рухи змогли якнайшвидше стати на шлях переговорів. 
 
Сьогоднішній підпис передбачає, крім всього, відміну понад 100 смертельних вироків у Судані, що було вимогою Спільноти, яка протягом багатьох років виступає ініціатором всесвітньої кампанії за скасування смертної кари.
 
Для отримання більшої інформації можна звертатися до Маріо Джіро 335 6791729 (в Римі) або Вітторіо Шельцо 328 5938388 (в Доха).