news

Global friendship: w sierpniu 2020 r. w Amsterdamie spotkanie młodych Europejczyków z Sant’Egidio. Otwarte zapisy online

12 Lutego 2020 - AMSTERDAM, HOLANDIA

Global Friendship
Youth for Peace

Udostępnij

Młodzi ze wspólnoty Sant’Egidio spotkają się w Amsterdamie w dniach 28–30 sierpnia 2020 r. na wydarzeniu „Global Friendship, Global Peace”. Jest to dziesiąta edycja spotkania, które gromadzi młodych ludzi z różnych krajów europejskich, aby rozwijać ten pokojowy ruch.

INFORMACJE I ZAPISY

dla młodych w wieku od 15 do 24 lat

Global Friendship rozwija kulturę pokoju i wspiera zaangażowanie europejskich ruchów Młodych dla Pokoju, aby czynić miasta bardziej ludzkimi, począwszy od solidarności z najbiedniejszymi. W radosnej atmosferze, z entuzjazmem, który płynie ze spotkania i bycia razem, uczestnicy spotkania w Amsterdamie 2020 będą dyskutować na tematy takie jak pokój, solidarność, ekologia i migracja, aby wspólnie pochylić się nad tym, co w encyklice papieża Franciszka Laudato si' nazywa się „wspólnym domem”.

Młodzi ludzie z Amsterdamu pracują już teraz, aby przyjąć wszystkich uczestników i przygotować spotkanie, które zapowiada się niezwykle.

GLOBAL FRIENSHIP 2020