Riccardi Andrea: в інтернеті

Riccardi Andrea: в соціальних мережах

Riccardi Andrea: огляд преси

change language
ви знаходитесь в: home - НОВИНИ newsletterlink

Support the Community

  
Серпень 24 2015 | РИМ, ІТАЛІЯ

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Представники релігій разом зі Спільнотою Святого Егідія зберуться разом вТирані 6-8 вересня, щоб заявити про те, що мир завжди можливий #peaceispossible

та обговорити справжні проблеми сьогоднішнього світу: довкілля, соціальна несправедливість, розв’язання конфліктів і спільні пошуки відповідей та вирішення питань

 
версія для друку

Роками ми залишаємося близькими до воєн, які, здається, ніхто не має сили чи бажання зупинити, як, наприклад, війна в Сирії, які щодня породжують нові жертви, викликають відчай серед цивільного населення та підштовхують до протистояння етній та релігійних конфесій, які ще донедавна жили разом у мирі.
Якщо міжнародній спільноті не вдається наполягти навіть на гуманітарному коридорі, необхідна, отже, всенародна мобілізація, яка допоможе почути голос багатьох людей, що нині бачать в еміграції свій єдиний шлях виходу ціною вкрай небезпечних подорожей в напрямку до Європи.

  На запрошення Спільноти Святого Егідія, разом з Католицькою та Православною Церквами Албанії, найбільші світові релігії візьмуть участь у Міжнародній конференції, "МИР ЗАВЖДИ МОЖЛИВИЙ – Релігії та Культури в діалозі", яка відбудеться в Тирані з 6 по 8 вересня. Велика подія «в дусі Ассизі» - перша Молитва за мир відбулася волею Папи Іоанна Павла ІІ у 1986 в місті святого Франциска, – яка цього року матиме особливий характер, не лише через теперішній сценарій воєн та конфліктів різного походження, але також через зростання нового суб’єкта, представленого мирною силою релігій, який протистоїть насильству конкретними та здійсненними пропозиціями.

Під час першого інавгураційного засідання очікується оголошення важливого послання Папи Франциска. Протягом трьох днів, на десятках круглих столах, виступатимуть по черзі найголовніші релігійні лідери Європи та Середземномор’я, Азії та Африки, разом із видатними представниками культури та інституцій: саме останнім буде адресовано заклик до негайного втілення вимог гуманітарних коридорів та до невідкладного розпочинання важливої, але водночас і неминучої, роботи з побудови миру. Будуть ставитися питання до всіх міжнародних інстанцій, але особливо до європейських, які опинилися перед складним вибором щодо біженців та мігрантів: закрити свої двері та застарівати із сумом, або ж прийняти нові виклики, перед якими ми опинилися, а саме – виклики миру, гостинності та інтеграції.

Але ця подія матиме також і народний вимір: щороку збільшується кількість людей з усіх куточків Європи і не лише Європи – які зберуться разом, на початку вересня, як паломники миру, щоб бути присутніми на зустрічі в столиці Албанії.

Чому саме Албанія? Бо щоб збудувати мир, слід розпочинати саме з периферій. Папа Франциск, рік тому, звідси розпочав свій візит до Європи. І сьогодні саме ця маленька країна, яка прийняла в себе найбільшу мусульманську спільноту на старому континенті, стала моделлю мирного співіснування релігій і культур, цікавою лабораторію, де протягом трьох днів підніматимуться теми стосовно миру: підтримуваний розвиток, нагальні проблеми довкілля (які стосуються загалом нашої планети, але також і життєздатності багатьох периферій світових мегаполісів) та соціальна нерівність.

Виступатимуть багато свідків з країн, де тривають конфлікти, як-от Сирія, Ірак, Нігерія, Мінданао (Філіппіни) та Лівія, щоб всі змогли почути їхній голос та долучилися до побудови миру.

Слідкувати за виступами можна також через:
Хештег #peaceispossible

Веб-сторінка
: www.santegidio.org
Twitter: @santegidionews
Facebook: Comunità di Sant'Egidio
Youtube: santegidio
Google Plus : Comunità di Sant'Egidio

Місця Конференції >>

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Слідкувати можна також на:

   

     

Хештег #peaceispossible

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
   
   
   
   
 
 
 
  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
• НОВИНИ
Березень 31 2017
ЛОНДОН, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

In London, after sorrowful and deadly events, "our cup of tea" strengthens commitment for peace

IT | EN | ES | DE | FR | PT | NL
Жовтень 24 2011

The Spirit of Assisi: 25 Years of Prayer for Peace

IT | EN | ES | DE | FR | PT | CA | NL | RU
всі новини
• PRINT
Квітень 11 2017
Vatican Insider

Eta, Sant’Egidio: la consegna delle armi un punto di non ritorno nel processo di riconciliazione

Квітень 8 2017
SIR

Colombia: trattativa di pace governo-Eln. La Bella (Sant’Egidio), “la strada è ancora lunga”

Квітень 3 2017
Vatican Insider

La forza disarmata della pace

Березень 14 2017
Corriere della Sera

Andrea Riccardi: Per una nuova cittadinanza globale. La conoscenza strumento di pace

Березень 9 2017
Famiglia Cristiana

Andrea Riccardi: Guerra fredda? No, molto peggio

Січень 2 2017
SIR

Marcia pace: Comunità Sant’Egidio, migliaia a Roma e in altre città italiane

всі прес-релізи
• ПОДІЇ
Березень 29 2017 | НОВАРА, ІТАЛІЯ

Marcia di pace dei bambini 2017

Все зустрічі молитва світі
• ДОКУМЕНТИ

Libya: The humanitarian agreement for the region of Fezzan, signed at Sant'Egidio on June 16th 2016 (Arabic text)

Programme Tirana 2015 - Peace is always possible ENGLISH

Nuclear Disarmament Symposium on the 70 th anniversary of the atomic bomb. Hiroshima, August 6 2015

всі документи
• КНИГИ

La forza disarmata della pace

Jaca Book

Martiri d'Albania (1945-1990)

La Scuola
всі книги