Riccardi Andrea: в інтернеті

Riccardi Andrea: в соціальних мережах

Riccardi Andrea: огляд преси

change language
ви знаходитесь в: home - НОВИНИ newsletterlink

Support the Community

  
Лютий 21 2015 | РИМ, ІТАЛІЯ

Канцлер Ангела Меркель відвідала Сант-Еджидіо: "Людською свободою та відважністю за мир ви змінюєте світ"

В центрі переговорів – миротворча діяльність Спільноти та важливість нових зусиль Європи на шляху до припинення конфліктів. Говорили також про інтеграцію, бідність та Південну частину світу

 
версія для друку

Під час свого короткого перебування в Римі, після аудієнції з Папою Франциском у Ватикані, Ангела Меркель відвідала Спільноту Святого Егідія. Німецький канцлер, яка вже брала участь у 2011 році в міжрелігійний зустрічі, проведеній за сприянням Спільноти в Мюнхені, зупинилася в центрі Спільноти, в самому серці району Трастевере, і провела там понад годину. У розмові з засновником Спільноти Андреа Ріккарді, обговорювалися важливі питання міжнародного рівня, інтеграції іммігрантів ("нових європейців") і "подорожей відчаю" в напрямку до нашого континенту, внаслідок яких число жертв постійно зростає. Ріккарді висловив "глибоке занепокоєння" Спільноти з приводу цієї надзвичайної ситуації, розповідаючи історії окремих людей, які тікали від війни, канцлер назвала їх "жахливими" і "нестерпними".

У залі миру, де в 1992 Спільноті Святого Егідія вдалося досягти домовленості між двома сторонами військового конфлікту в Мозамбіку, Меркель вислухала привітання Марко Імпальяццо: «Мир, - сказав президент Спільноти - це найбільше бажання людей. Ми, європейці, зробили це основою нашої інтеграції. Ми занадто багато страждали і завдали страждань через війну. Тому ми, як європейці, і як християни, віддані зміцненню миру. Сьогодні перед Європою стоїть виклик: мирно жити разом. Тут потрібна просвітницька і культурна робота, робота з людьми, щоб подолати розбіжності, упередження та розділення".

У тій  самій залі канцлер відповіла словами про Спільноту, як про "мужніх людей, що працюють заради миру." І, попереджаючи Європу, що "мир не є вирішеною справою", закликала країни ЄС "працювати у поширенні миру в усьому світі, як робите це ви, несучи ваше свідоцтво в багатьох місцях світу, не тільки говорити про мир, а жити ним: я думаю про велику кількість жестів примирення, які ви зробили можливими, створюючи мости".

Після заклику до "дипломатичного вирішення" війни в Україні, вона закликала "не закривати очі на конфлікти в світі, тому що проблеми, які ми не можемо вирішити безпосередньо, також можуть стати проблемою для нас". В умовах припливу міграції вона запропонувала бути відповідальними: "Ми повинні працювати, мати мужність і впевненість, щоб брати на себе місію звільнення людей від злиднів і війни, щоб допомогти дітям". І, насамкінець, подякувала Спільноті за зустріч: "Ми змогли побути в цьому місці, де можна отримати силу та мужність, що надихаються християнським корінням, де не закривають очі, де шукаються шляхи вирішення проблем і люди беруть на себе відповідальність за свій вклад. Ви маєте далекосяжний погляд та свободу не від чогось, а для чогось. І використовуєте цю людську свободу для того, щоб змінити світ".

Перед від'їздом Ангела Меркель зупинилася, щоб зробити фото на пам'ять на площі Святого Егідія з працівниками ресторану "Gli Amici", який був заснований Спільнотою в співпраці з деякими людьми з обмеженими можливостями.


 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
• НОВИНИ
Лютий 9 2017
ФІЛІППІНИ

Sant'Egidio expresses solidarity with the Catholic Bishops Conference of the Philippines for the struggle against death penalty

Березень 25 2011

Wurzburg (Germany) - Ecumenical prayer to remember all those who have been living and died in the street

IT | EN | DE | FR | PT | NL
всі новини
• PRINT
Лютий 27 2017
L'huffington Post

Andrea Riccardi: Un anno di corridoi umanitari. L'integrazione protegge più dei muri

Лютий 27 2017
Vatican Insider

Usa, la solidarietà tra musulmani ed ebrei che parla al mondo

Лютий 26 2017
Famiglia Cristiana

La vera politica sugli immigrati

Лютий 24 2017
Sette: Magazine del Corriere della Sera

Andrea Riccardi: Gli immigrati sono spaesati perché spesso la loro cultura si sbiadisce nel tempo

Лютий 23 2017
Main-Post

Abschiebung in die Ungewissheit

Лютий 21 2017
Avvenire

Lo storico. Andrea Riccardi: «Il Mediterraneo? È introverso»

всі прес-релізи
• ПОДІЇ
Лютий 8 2017 | РИМ, ІТАЛІЯ

Presentazione del libro ''Pace in nome di Dio. Lo Spirito di Assisi tra storia e profezia''

Все зустрічі молитва світі
• ДОКУМЕНТИ

Non muri ma ponti: il messaggio di Andrea Riccardi al 4° congresso di 'Insieme per l'Europa'

Marco Impagliazzo: Il sogno di un'Europa che promuova la società del vivere insieme e la pace

Andrea Riccardi - Oriente e Occidente - Dialoghi di civiltà

Walter Kasper

Laudatio per il prof. Andrea Riccardi in occasione del conferimento del Premio Umanesimo 2016 a Berlino

Medì 2016: PROGRAMMA

всі документи
• КНИГИ

Periferias

San Pablo

L'Altro, l'Atteso

San Paolo
всі книги